פרגולות

פרגולות יכולות להיות עצמאיות או צמודות לבניין או בית פרטי. הם עשויים בדרך כלל מעץ, אם כי זמינות גם גרסאות מתכת, אלומיניום, וויניל. הסוג הנפוץ ביותר של פרגולה הוא פרגולה עץ ופרגולה אלומיניום. פרגולות יכולות להיות מבנים זמניים (ניידים) או קבועים.

פרגולות קבועות עשויות בדרך כלל מעץ מטופל ועשויות להישאר טבעיות או מוכתמות/צבועים כדי להתאים לחלק החיצוני של הבית. פרגולות ניידות עשויות לרוב ממתכת או PVC וניתן להעביר אותן בקלות ממקום למקום.

פרגולות מספקות צל והגנה מפני השמש ויכולות להוות תוספת נהדרת לכל חלל חיצוני. הם יכולים לשמש גם ליצירת מרחב מחיה חיצוני, עם ריהוט ועיצוב.

אם אתם חושבים להוסיף פרגולה לחלל החיצוני שלכם, יש כמה דברים שכדאי לזכור. ראשית, תצטרכו להחליט על גודל ומיקום הפרגולה. לאחר מכן, תצטרכו לבחור את סוג החומר שבו תרצו להשתמש. ולבסוף, תצטרכו להחליט אם אתם רוצים פרגולה קבועה או ניידת.

אם אתם מחפשים פרגולה שנפתחת ונסגרת אוטומטית פרגולת אלומיניום חשמלית היא דרך מצוינת להוסיף צל והגנה מהשמש. פרגולות אלו עשויות מאלומיניום עמיד ויכולות להיות קבועות או ניידות. קל להקים ולהוריד פרגולה אלומיניום חשמלית.

או אולי אתם רוצים פרגולה חשמלית נאספת עם גג נפתח, פרגולה חשמלית נאספת היא דרך מצוינת להוסיף צל והגנה מהשמש לחלל החיצוני. פרגולות אלו עשויות מחומרים עמידים ויכולות להיות קבועות או ניידות. פרגולה חשמלית נאספת נשלפות בקלות להקמה ולהסרה והן דרך מצוינת ליצור מרחב מחיה חיצוני.

בבחירת פרגולה למרפסת חשוב לבחור סוג החומר בו תרצו להשתמש. ישנם מגוון חומרים זמינים, כולל אלומיניום, עץ ו-PVC. לכל חומר יתרונות וחסרונות משלו, לכן חשוב לבחור את החומר המתאים לצרכים שלכם, חשובת להתייעץ עם אחד המומחים לבניית פרגולות שלנו לפני שאתם עושים את הבחירה לבד.

אם אתם מחפשים פרגולה לחנייה פרגולות PVC הן בחירה מצוינת למי שרוצה פרגולה אטרקטיבית ועמידה. פרגולות PVC עשויות מחומר עמיד בפני מזג אוויר שלא ידהה או ייסדק לאורך זמן. הם גם קלים לתחזוקה וניתן לנקות אותם רק עם צינור וקצת סבון. עם זאת, פרגולות PVC עשויות להיות לא חזקות כמו חומרים אחרים והן עשויות להיות יקרות יותר.

פרגולה לחנייה אלומיניום הן בחירה מצוינת למי שרוצה פרגולה עמידה וזולת תחזוקה. פרגולה לחנייה אלומיניום עמידות בפני חלודה והן אינן דורשות תחזוקה רבה. עם זאת, פרגולות אלומיניום יכולות להיות יקרות יותר מאשר אפשרויות אחרות.

אז אם יש לכם שאלות, תמיד תוכלו להתייעץ עם אחד הספקים המומחים לבניית פרגולות שלנו של גלוריה מונדי שאיתנו לכם את המענה המקצועי לכל השאלות.

פרגולה לחניה

פרגולה לחניה

פרגולה לחניה הוא ביתן באוויר הפתוח המשמש לאחסון רכבים. הוא כולל אזור מקורה עם עמודים, קורות כדי להחזיק את הגג. מטרת הפרגולה היא לספק הגנה

להמשך קריאה »

פרגולה למרפסת

פרגולה למרפסת היא דרך מצוינת להוסיף קצת צל ופרטיות למרפסת שלכם. זה יכול להיות גם תוספת יפה למראה החיצוני של הבית שלכם. ישנם סגנונות רבים

להמשך קריאה »
פרגולה תלויה מעץ

פרגולה תלויה מעץ

פרגולה תלויה מעץ הן סוג של תכונת שמתאימה למרפסת שהופכת יותר ויותר פופולרית. הם בעצם מסגרת עץ עם דקים פתוחים שניתן להשתמש בהם כדי לספק

להמשך קריאה »
פרגולה ברזל

פרגולת ברזל

מבני פרגולה מברזל הופכים פופולריים יותר ויותר בארצנו. בעלי בתים רבים מגלים שמבנים אלו יכולים לספק תוספת יפה ופונקציונלית לביתם. פרגולת ברזל היא סוג של

להמשך קריאה »
פרגולה עשויה מעץ

פרגולה עץ

המבנה עצמו מורכב מעמודי עץ או מעמודי מתכת עם קורות עץ שונות בולטות בכל הזוויות והגבהים השונים. האופן שבו הוא בנוי פירושו הרבה פערים במבנה,

להמשך קריאה »
פרגולה עשויה מאלומיניום

פרגולה אלומיניום

פרגולה אלומיניום המטרה העיקרית של הפרגולה היא לספק צל והגנה מפני גשם או שמש. זוהי דרך מצוינת להתקרר בימי הקיץ החמים. פרגולות אינן מיועדות רק

להמשך קריאה »