תאורת פרגולה

תאורת פרגולה

מה הנושאים?

פרגולה היא מאפיין אדריכלי המורכב מסדרה של קשתות, עמודים או קורות המוצבים אנכית סביב ההיקף של בניין או חלל חיצוני.

פרגולות משמשות ליצירת סלון חיצוני. הם מגיעים בצורות וגדלים שונים ויכולים להיות עשויים מעץ, מתכת, אבן ואפילו פלסטיק.

ניתן להשיג גופי תאורה בסגנונות וגדלים שונים לכל סוגי עיצוב פרגולות. תוכלו למצוא מתקנים המתאימים על גבי הגג או מעליו, תליונים שתלויים מהגג, ואפילו לוחות קלים המכסים לכל אורך המבנה.

הוספת תאורת פרגולה לחלל החיצוני יכולה להפוך אותו למזמין ומסביר פנים יותר. אתם יכולים להשתמש בנורות לד או בנורות מסורתיות כדי להאיר את הפרגולה שלך.

פרגולות משמשות בדרכים רבות ושונות, אך הן נמצאות לרוב כהרחבה של הכניסה או הפטיו של הבית. הם מספקים תוספת יפה ופונקציונלית לכל חצר אחורית, מרפסת או גינה.

רעיונות תאורת פרגולה חוץ ללא חיבורים

ישנן דרכים רבות להאיר את החלל החיצוני ללא צורך בשקע חשמל. אתם יכולים להשתמש בנורות לד

– נורת הלד היא מקור אור אמין ועמיד לאורך זמן שניתן להקים אותו בחוץ בקלות. זה גם עמיד למים, מה שהופך אותו נהדר עבור תאורה חיצונית. פנסים המופעלים באמצעות אנרגיה סולארית

– פנסים המופעלים על ידי שמש הם אופציה חכמה נוספת לתאורת חוץ מכיוון שהם אינם דורשים קווי חשמל על מנת לחבר אותם לרשת. הם צריכים רק אור שמש כדי לעבוד ויש להם טיימר אוטומטי שמדליק אותם בלילה כך שהם לא מבזבזים אנרגיה במהלך היום. נרות

– נרות הם עוד אופציה מצוינת לתאורת חוץ מכיוון שהם מפיקים אור חם ויכולים להימשך זמן רב. החיסרון הוא שהם עלולים ליצור סכנת אש, וזו הסיבה שאנשים רבים אינם משתמשים בנרות כמקור האור.

מערכת תאורת פרגולה חיצונית

תאורה היא חלק עצום מהעיצוב החיצוני. זה יכול לשנות את מצב הרוח והאישיות של חלל ולגרום לו להרגיש מזמין יותר.

תאורה היא אחד הדברים שאנשים לא חושבים עליהם לעתים קרובות כאשר מעצבים את בתיהם או עיצוב גינות, אבל זה למעשה אחד החשובים ביותר היבטים של העיצוב. גופי תאורה חיצוניים יכולים באמת לעשות הבדל בהרגשה של חלל, לכן חשוב להקדיש זמן כדי למצוא ולהשתמש באחד המתאים לצרכים שלכם. ראשית, כדאי להבין כמה דברים בסיסיים לגבי גופי תאורה חיצוניים: למה אנחנו צריכים אותם? איפה כדאי להציב אותם? כמה אנחנו צריכים? איזה סוגים של האם עלינו להשתמש בתאורה? ישנם מגוון סוגים שונים של גופי תאורה חיצוניים לבחירה, כל אחד עם היתרונות שלו. ראשית, בואו נסתכל על הסוגים הנפוצים ביותר:

  • נורות הלוגן: אלו הן תקן הזהב לתאורה. הם מפיקים הרבה אור ויכולים לספק זמני צריבה ארוכים אם הגדרתם אותם על עמום . אתם יכולים גם להשתמש בהם לפרויקטים של תאורה פנימית וחיצונית כאחד.
  • נורות ליבון: נורות אלו אט אט יוצאות מהאופנה והן משמשות בעיקר בגופי תאורה שקועים, אך הן מספקות כיסוי אור טוב וזמינות בטמפרטורות צבע רבות.
  • נורות LED: נורות LED מייצרות הרבה אור, פי כמה וכמה זמן הן נמשכות לפני הצורך משתנים, ויש להם תוחלת חיים של עד 25,000 שעות.
  • נורות פלורסנט: נורות אלו משמשות באורות היקפיים וגופי תאורה פנימיים. לא רק שהם מייצרים פחות חום מאשר נורות ליבון, אלא שהם גם יוצרים אור קריר.

מאמרים נוספים

לקבלת הצעת מחיר ללא תשלום השאירו פרטים

לקבלת הצעת מחיר ללא תשלום השאירו פרטים