מחיצות

מחיצות הם קירות המשמשים לחלוקת חדר או חלל לאזורים נפרדים. הם יכולים להיות עשויים ממגוון חומרים, כולל עץ, מתכת, זכוכית או גבס. קירות מחיצה יכולים להיות זמניים או קבועים, והם יכולים להיות דקורטיביים ופונקציונליים כאחד.

קירות מחיצה פונקציונליים משמשים לעתים קרובות בחללי משרדים כדי ליצור אזורי עבודה נפרדים או כדי לתחום מחלקות שונות. הם יכולים לשמש גם בבתים כדי ליצור פרטיות נוספת בין החדרים או כדי לספק בידוד אקוסטי בין חדרים סמוכים. מחיצות דקורטיביים משמשים לעתים קרובות בחללי מסחר כדי ליצור אשליה של יותר מקום או כדי להדגיש מוצרים או אזורים מסוימים.

מחיצות קלים בדרך כלל להתקנה וניתן לבנות אותם בהתאמה אישית לכל חלל. הם יכולים להיות עצמאיים, או שהם יכולים להיות מחוברים לקיר קיים. מחיצות יכולים להיות צבועים או מוכתמים כדי להתאים לעיצוב שמסביב, או שהם יכולים להישאר טבעיים למראה כפרי יותר.

אם אתם חושבים להוסיף קירות מחיצה לבית או למשרד, יש כמה דברים שכדאי לזכור. ראשית, תצטרכו להחליט באיזה חומר אתם רוצים להשתמש. עץ, מתכת וזכוכית הם כולם בחירה פופולרית, אבל לכל אחד יש יתרונות וחסרונות משלו. שנית, תצטרכו לקבוע את המטרה של קיר המחיצה. האם זה יהיה דקורטיבי גרידא, או שישרת גם מטרה פונקציונלית? לבסוף, תצטרכו לבצע מידות ולבחור סגנון שיתאים בצורה חלקה לחלל שלכם.

אז אם יש לכם שאלות, תמיד תוכלו להתייעץ עם אחד הספקים המומחים לבניית מחיצות שלנו של גלוריה מונדי שאיתנו לכם את המענה המקצועי לכל השאלות.

מחיצות למשרדים

מחיצות למשרדים

מחיצות למשרדים אם אתם מחפשים לחלק את שטח המשרד שלכם, מחיצות הן אופציה מצוינת. ניתן להשתמש במחיצות ליצירת אזורי עבודה נפרדים, חדרי ישיבות או אזורי

להמשך קריאה »
מחיצות דקורטיביות

מחיצות דקורטיביות

מחיצות דקורטיביות הן סוג של מחיצת קיר המשמשת בעיקר למטרות אסתטיות. אמנם ניתן להשתמש בהם לחלוקת חלל, אך המטרה העיקרית שלהם היא להוסיף עניין ויזואלי

להמשך קריאה »
מחיצות לבית

מחיצות לבית

מחיצות לבית הן אחד המאפיינים החשובים ביותר בכל בית. הם יכולים לספק פרטיות ואבטחה תוך כדי תוספת למשיכה האסתטית של הבית. ישנם סוגים רבים ושונים

להמשך קריאה »