מרפסות

מרפסת היא פלטפורמה מוגבהת עם מעקה, הממוקמת בדרך כלל בקצה הבניין. מרפסת עשויה להיות פתוחה לאלמנטים או סגורה. מרפסת עשויה לשמש כחלל מגורים חיצוני, לסעודה, לאירוח, או פשוט כמקום להירגע וליהנות בחוץ.

סגירה במרפסת יכולה להיות דרך מצוינת להוסיף שטח שמיש יותר לבית. אבל חשוב לעשות את זה נכון כדי שתוכלו ליהנות מהחלל לאורך שנים.

אם אתם שוקלים סגירת מרפסת שלכם, יש כמה דברים שכדאי לזכור. ראשית, תצטרכו לבדוק עם משרד חוקי הבנייה המקומי שלכם כדי לראות אם יש הגבלות כלשהן לעשות זאת. שנית, תרצו לשקול כיצד תאווררו את החלל לאחר שהוא ייסגר. ולבסוף, תצטרכו להחליט באיזה סוג חומרים תרצו להשתמש כדי לסגור את החלל.

סוגי סגירות למרפסת שיש הן רבות כמו: סגירת מרפסת מאלומיניום, לוחות זכוכית למרפסת, מתחם זכוכית למרפסת, כיסוי מעקה למרפסת, מעקה זכוכית למרפסת, מעקה למרפסת זכוכית, מעקה למרפסת זכוכית, מעקה זכוכית מחוסמת, ומעקות למרפסת מברזל.

סגירת מרפסת יכולה להיות דרך מצוינת להוסיף שטח שמיש יותר לבית. אבל חשוב לעשות את זה נכון כדי שתוכלו ליהנות מהחלל לאורך שנים.
אז אם יש לכם שאלות, תמיד תוכלו להתייעץ עם אחד הספקים המומחים לבניית סגירת מרפסת שלנו של גלוריה מונדי שאיתנו לכם את המענה המקצועי לכל השאלות.

סגירת מרפסת עם סככה

סגירת מרפסת

מרפסת היא מקום נהדר ליהנות מהנוף ומהאוויר הצח מרפסת היא דרך מצוינת להוסיף מרחב מנוחה לבית שלכם. עם זאת, מרפסות יכולות גם להוות סכנה בטיחותית.

להמשך קריאה »